українська російська англійська
Торік у Харківській області на 9% збільшилося виробництво молока
06.03.2013 | 09:10
Харківська ОДА

У Харківській області розвивається молочно-товарне виробництво. Про це підкреслив під час сесії Харківської обласної ради голова Харківської ОДА Михайло Добкін. Зокрема, в 2012 році вдалося помітно збільшити виробництво молока, незважаючи на те, що поголів'я великої рогатої худоби істотно не змінилося.

«Покращилась ситуація в галузі молочного тваринництва. В області за минулий рік вироблено молока на 9% більше обсягів 2011 року. Підкреслю, що цей результат забезпечений за рахунок ефективної роботи наших підприємств, яким вдалося без збільшення поголів'я дійного стада істотно наростити надої», - підкреслив глава області.

За його словами, протягом 2012 року сільськогосподарськими підприємствами області проводилась робота з реконструкції, модернізації та технологічного оновлення тваринницьких ферм і комплексів. Найбільш значні проекти з реконструкції молочно-товарних комплексів з установкою сучасних доїльних залів впроваджувалися на сільгосппідприємствах Дворічанського та Куп'янського району.

 

 

версія для друку