українська російська англійська
На поїзди Інтерсіті+ уже реалізовано понад 4470 електронних посадочних документів
06.03.2013 | 09:56
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Починаючи з 5 лютого 2013 року на швидкісні електропоїзди категорії Інтерсіті+  реалізовано понад 4470 електронних посадочних документів, які дають право пасажирам одразу йти до поїзда, не звертаючись до залізничних кас.

Популярність послуги придбання електронних посадочних документів через мережу Інтернет на поїзди категорії Інтерстіті+ інтенсивно зростає. Так, із загальної кількості придбаних квитків на поїзди  даної категорії через мережу Інтернет, 30% оформляється з використанням електронного посадочного документа.

Усього ж з початку впровадження послуги бронювання і продажу квитків на поїзди  (кінець 2008 року) через мережу Інтернет реалізовано понад 3,4 млн. квитків. У  2009 – 83,5 тис. квитків, у 2010-му – 132,5 тис., у 2011-му – 693,9 тис. квитків, у 2012 – понад 2,1 млн. квитків, за 2 місяці 2013 -  понад 440 тис. квитків.

Нагадаємо, що починаючи з 5 лютого 2013 року пасажири, які оформили проїзні документи через мережу Інтернет на поїзди категорії Інтерсіті+, можуть не звертатися до залізничної каси за роздруківкою квитка на бланку проїзного документа, як це було раніше, а з роздрукованим посадочним документ вирушати безпосередньо до поїзда. При посадці пасажира до поїзда стюард за допомогою мобільного терміналу контролю документів провіряє їх легітимність.

Довідково

Щоб оформити електронний посадочний документ на електропоїзди категорії Інтерсіті+, якій дає право пасажу одразу йти до поїзда, не звертаючись до залізничної  каси, необхідно не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда з початкової станції маршруту:

1. Зайти на офіційний сайт Укрзалізниці (uz.gov.ua) у розділ меню «Пасажирам» далі «Оплата квитків Online» або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua.

2. Обрати напрямок подорожі та дату відправлення поїзда.

3. Обрати з переліку доступних поїздів (виключно категорії Інтерсіті+) необхідний поїзд, клас вагону та місце. Ввести ім’я та прізвище особи, яка буде здійснювати подорож.

4. Ввести особистий e-mail, обрати платіжний інструмент та оплатити послугу.

5. На вказаний вами e-mail буде відправлено бланк електронного посадочного документа, роздрукувавши який пасажир має право одразу вирушати до поїзда, не звертаючись до залізничних кас.

 

версія для друку