українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд рішуче засуджує блокування роботи Верховної Ради
06.03.2013 | 12:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 6 березня 2013 року розкритикував дії опозиційних сил в Парламенті, які спрямовані на блокування конструктивної роботи влади.

«Опозиція використовує будь-який привід для того, щоб заблокувати конструктивну роботу влади. Наші громадяни мають усвідомити, що опозиція діє за принципом «чим гірше, тим краще». І гірше від цього стає саме громадянам України. Тому що зараз кожен день на рахунку», - заявив Микола Азаров.

За його словами, пройшло три місяці, як розпочав роботу новий склад Верховної Ради України, але за цей час Парламенту не вдається продуктивно працювати і вирішувати нагальні питання розвитку країни. «На жаль, законодавча робота в державі заблокована опозицією. Мало того, що за весь цей час опозиція не запропонувала жодних актуальних для розвитку країни рішень - навіть на виконання власних передвиборних обіцянок. Опозиція ще й не дає працювати всьому законодавчому органу. Більше того – представники опозиції намагалися зірвати засідання Уряду, на якому розглядалося доленосне питання активізації вітчизняної економіки, - заявив Микола Азаров і додав, що крім популістських заяв, від опозиції не надійшло жодної пропозиції, з якими вони нібито прийшли до Уряду. – Де їх погляд на протидію кризі? Немає нічого».

Прем’єр-міністр заявив, що Уряд рішуче засуджує блокування роботи Верховної Ради України. «Водночас, ми готові до конструктивної роботи і далі будемо наполягати на вирішенні дійсно актуальних, важливих для добробуту наших співгромадян проблем», - сказав Микола Азаров.

 

 

версія для друку