українська російська англійська
Сергій Орєхов: Захист прав споживачів - пріоритет політики Уряду
06.03.2013 | 14:20
Прес-служба Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

Держспоживінспекція активно продовжує роботу у напрямку захисту прав споживачів. Про це свідчить зростання кількості рішень, які прийняті на користь споживачів. Про це заявив Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«Крім того, після набуття чинності з 16 грудня 2012 року Закону України про заборону куріння в барах і ресторанах, спектр нашого контролю значно розширився - до системи Держспоживінспекції України почали надходити скарги про недотримання або порушення антитютюнового законодавства», - наголосив він.

Сергій Орєхов підкреслив, що контроль за дотриманням вимог антитютюнового законодавства був визначений Держспоживінспекцією України як тематичне завдання для всіх територіальних органів на 2013 рік. Уже було проведено 110 перевірок. У 32 випадках встановлені факти куріння в закладах або факти наявності попільничок. Загальна сума штрафів склала 44 тис. гривень.

Крім того, як зазначив Голова Держспоживінспекції, згідно з Планом спільних дій МВС України, Держспоживінспекції України та Державної податкової служби України проведено ряд спільних заходів, спрямованих на запобігання споживання дітьми алкогольних напоїв та тютюнових виробів. У цілому, це сприяло зниженню споживання неповнолітніми тютюнових виробів і алкоголю на 17% по всій Україні.

 

 

версія для друку