українська російська англійська
Міліція веде наступ на нелегальний гральний бізнес
07.03.2013 | 16:10
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Протягом чотирьох останніх тижнів у всіх областях працівники міліції провели заходи, спрямовані на протидію кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу.

Як повідомив заступник начальника департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю (ДДСБЕЗ) МВС Олександр Сидоров, за цей час правоохоронцями припинено діяльність 597 гральних закладів, з яких вилучено близько 6 тис. одиниць грального обладнання (гральні автомати, комп'ютери, покерні столи та рулетки), на суму понад 51 мільйон гривень, відкрито 772 кримінальних проваджень. Лише у столиці упродовж місяця припинено діяльність 80 гральних закладів, з яких вилучено понад 1000 одиниць грального обладнання.

Олександр Сидоров зазначив, що найгучніше правопорушення викрито на Дніпропетровщині. Тут група осіб організувала мережу гральних салонів, що здійснювали діяльність з надання послуг у сфері грального бізнесу у вигляді букмекерських контор. У ході обшуків у порушників вилучено обладнання на суму понад 2,7 млн. грн. Аналогічну групу, яка створила мережу з семи гральних салонів викрито також і на Херсонщині.

Стаття Кримінального кодексу України 203-2 (заняття гральним бізнесом) передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

версія для друку