українська російська англійська
Програма активізації економіки в найближчі два роки дозволить значно пожвавити АПК
07.03.2013 | 17:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Реалізація Програми активізації економіки, яку Уряд нещодавно затвердив, буде сприяти розвитку всіх галузей, зокрема агропромислового комплексу. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Програма активізації економіки в частині розвитку агропромислового комплексу, я думаю, дозволить нам у найближчі два роки значно просунутися вперед», - зазначив він.

Микола Азаров нагадав, що у Програмі визначено декілька пріоритетних сфер народного господарства, у тому числі аграрний комплекс.

На його думку, для розвитку АПК мало просто ввести певні пільги. До вирішення цього питання треба підійти комплексно: і інвестиції залучити, і розвивати зрошуване землеробство, створити систему переробки, сховищ, логістичні схеми і т.д.

«Ми цим тільки почали займатися, і є певні позитивні зрушення. Уперше Україна значно збільшила виробництво м'яса, молока, овочів, фруктів, збільшила власну переробку, і за ці роки створено багато теплиць, овочесховищ, побудовані оптові ринки. Усе це, безумовно, сприяло стабілізації цін на основні продукти харчування», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку