українська російська англійська
Микола Азаров: Виборцям варто запитати депутатів, що вони зробили корисного за час роботи в Парламенті
07.03.2013 | 19:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров стурбований, що Верховна Рада вже чотири місяці не працює. Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Виборцям варто запитати своїх депутатів, що корисного вони зробили за той час, коли вони прийшли в Парламент. Мене дуже турбує, що Верховна Рада 4 місяці не працює», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду вважає, що в такій складній ситуації, в якій зараз перебуває країна, необхідно мати працюючий Парламент, а не незліченні деструктивні заклики блокувати його роботу.

«Але поки наші люди не усвідомлять це і продовжуватимуть підтримувати ці політичні сили, то я повинен заявити прямо - очікувати покращення життя досить важко, оскільки багато в чому і багато рішень залежать від рішень Верховної Ради», - заявив він.

Прем'єр-міністр також вважає, що депутати, які блокують роботу вищого законодавчого органу мають бути позбавлені зарплати: «Ті, хто блокує роботу парламенту, 100% не повинні отримувати зарплату. Але багато депутатів, я в цьому впевнений, працюють у комітетах, обговорюють законопроекти і готують їх до розгляду. Тому не можна всіх депутатів огульно вважати неробами. Але тих, хто блокує, безумовно, треба карати».

 

версія для друку