українська російська англійська
Микола Азаров: Не дозволю нікому прикриватися ім'ям Прем'єр-міністра
07.03.2013 | 19:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Жоден чиновник не має права «вирішувати» свої питання, прикриваючись ім'ям Прем'єр-міністра. Про це заявив Глава Уряду Микола Азаров, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Фейсбук.

«До мене іноді надходять сигнали про те, що нібито від мого імені до місцевих органів влади звертаються окремі люди і просять вирішити якісь питання. Я повинен твердо сказати, що, якщо мені треба когось підтримати - якусь справу чи якоїсь конкретної людини - то в цих випадках я звертаюся сам особисто і фіксую це у відповідних документах», - заявив Прем'єр-міністр.

В іншому випадку, сказав Микола Азаров, за такими фактами посилань нібито на прохання або рекомендації Прем'єра необхідно провести ретельні перевірки і розбиратися, хто цим зловживає: «Я прошу всіх не тільки відправляти геть таких прохачів, а й у разі необхідності здійснювати такі перевірки, хто і навіщо намагається зловживати і намагатися вирішувати свої питання».

Глава Уряду переконаний, що подібні випадки або провокацій чи шахрайства не повинні залишатися безкарними, тому він попросив надавати йому відповідні докази. «Якщо у Вас дійсно є аудіо-докази цього, то вишліть на мою адресу, я думаю, що одержите можливість переконатися, що будуть проведені необхідні перевірки», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку