українська російська англійська
Уряд затвердив порядок реєстрації відомчого транспорту
11.03.2013 | 14:00
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Уряд затвердив порядок реєстрації відомчого транспорту. У зв’язку з цим будуть внесені зміни до нормативних актів, що регулюють відносини у сфері дорожнього руху, а перелік необхідних документів буде  доповнено зразком технічного талону транспортного засобу, що пройшов відомчу реєстрацію в уповноваженому органі (підрозділі).

На засіданні Уряду, що відбулося 6 березня 2013 року, було прийнято постанову  «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Її метою є врегулювання деяких питань відомчої реєстрації, ведення обліку та проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, а також нормативне закріплення засад створення і функціонування служб безпеки дорожнього руху як уповноважених органів (підрозділів) Міноборони, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Головного управління внутрішніх військ МВС тощо.

Для досягнення мети в проекті постанови запропоновано внести відповідні зміни до Положення про службу безпеки дорожнього руху міністерств, інших центральних органів державної виконавчої влади, підприємств, їх об’єднань, установ і організацій, затвердженого постановою КМУ від 5 квітня 1994 р. № 227, а також до діючих Правил дорожнього руху.

Крім того, перелік зразків національних та міжнародних посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів, передбачений постановою Уряду України від 31 січня 1992 р. № 47, доповнено зразком технічного талону транспортного засобу, що пройшов відомчу реєстрацію в уповноваженому органі (підрозділі).

 

версія для друку