українська російська англійська
Змінено склад робочої групи з удосконалення законодавчого забезпечення порядку застосування мов в Україні
11.03.2013 | 15:00
Прес-служба Міністерства культури

Уряд вніс зміни до складу робочої групи з питань розроблення системних пропозицій стосовно удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні та проекту Державної програми всебічного розвитку  і функціонування української мови. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 6 березня 2013 року.

  Метою даного нормативно-правового акта є відновлення діяльності робочої групи, створеної розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2012 р. №671, діяльність якої спрямована на удосконалення законодавчого забезпечення застосування мов в Україні та підготовку комплексної державної програми розвитку державної мови в Україні.

  Згідно з урядовим документом, передбачається виведення із складу зазначеної робочої групи Богатирьової Раїси Василівни та введення до її складу Грищенка Костянтина Івановича, Віце-прем’єр-міністра України, як голову цієї групи, який наділений повноваженнями у разі потреби вносити зміни до персонального складу групи.

  Прийняття  розпорядження дозволить відновити діяльність робочої групи для продовження роботи щодо комплексного удосконалення законодавчого забезпечення порядку застосування мов в Україні.

 

версія для друку