українська російська англійська
На впровадження енергозберігаючих заходів на Полтавщині передбачили 306 млн. грн.
11.03.2013 | 15:05
Полтавська ОДА

Для впровадження енергозберігаючих заходів в рамках регіональної програми „Збережемо енергоресурси Полтавщини” (ІV тап, 2012-2014 роки) передбачено з різних джерел фінансування  306 млн. грн. Ці гроші витратять на зменшення енерговитрат (встановлення котлів на твердому паливі у школах та лікарнях, заміна в закладах освіти вікон, використання світодіодів та освітлення сільських вулиць та ін.)

Про це повідомив заступника директора департаменту управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Костянтин Батеко на апаратній нараді у голови ОДА.

За його інформацією, на основі пропозицій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств  та організацій області до програми планували включити понад 600 заходів, з яких після їх аналізу та опрацювання залишилося 496.

«Завдяки цим заходам планується досягти зменшення паливно-енергетичних ресурсів у бюджетних установах на 1,6-2,2%, та зменшити енергетичну складову  в тарифах підприємств комунальної галузі на 1,2-1,35%», – зазначив Костянтин Батеко.

 

версія для друку