українська російська англійська
О. Вілкул: Експозиція України - серед кращих на найбільшій Міжнародній туристичній виставці ITB BERLIN-2013
11.03.2013 | 15:53
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Українська делегація прийняла участь у найбільшій в світі Міжнародній туристичній виставці – ITB BERLIN-2013 (Німеччина). За оцінкою Кельнської бізнес-школи експозиція України потрапила до п’ятірки кращих у категорії «Європа». Офіційне відкриття виставки пройшло за участю Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель.

«Україна приділяє велику увагу розвитку національного туристичного потенціалу. За останні роки було значною мірою розвинуто транспортну, спортивну й туристичну інфраструктуру, що створило якісно нові можливості індустрії туризму», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Він зазначив, що однією зі складових потенціалу країни на світовому туристичному ринку є розвиток унікальних історико-культурних та природно-заповідних об’єктів. Нагадаємо, що наприкінці цього року ЮНЕСКО вперше буде розглядати надання статусу всесвітньої нематеріальної спадщини унікальному виду української народної творчостіПетриківському розпису. «Культурне надбання народу стане ще одним містком, що з’єднує Україну за світом», - сказав Олександр Вілкул.

З метою просування України, для підтримки інтересу до здійснення туристичної подорожі в Україну на Міжнародній туристичній біржі ITB BERLIN-2013 було презентовано туристичний потенціал регіонів країни. Також в українському павільйоні був презентований стенд, присвячений фінальній частині Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році. який відбудеться в Україні. Була надана інформація про  міста, які прийматимуть учасників і вболівальників Чемпіонату Євробаскет-2015, та про об’єкти спортивної інфраструктури, що будуть побудовані.

Під гаслом «Чарівна Україна» нашу країну представили Автономна Республіка Крим, Дніпропетровська область, Київ, Севастополь, Одеса, Черкаси, Львів, Донецьк, Харків,  Луцьк та регіональний кластер Буковина-Поділля.

Уперше за 19 років стенд України став найбільшим за весь період її участі у ITB BERLIN – 400 кв. метрів. На виставці були представлені курортні і туристичні можливості, унікальні туристичні маршрути України.

В офіційному відкритті стенду від України взяли участь голова Державного агентства з питань туризму і курортів Олена Шаповалова та радник-посланник посольства України в Німеччині Павло Попов.

Ця виставкачерговий крок  до визнання туристичного потенціалу України. За оцінкою Кельнської бізнес-школи (Best Exhibitor Award, Cologne Business School in Cooperation with ITB) виставкова експозиція України увійшла в п’ятірку кращих в категорії «Європа».

Кельнська бізнес-школа у співробітництві із ІТБ-BERLIN вже в 13-й раз проводить оцінку експонентів ІТБ. Загалом було оцінено більше ніж 10 000 стендів у 26 залах виставки.

Як повідомлялося раніше, за завданням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула розробляється стратегія розвитку туристичного потенціалу України. «Український туризм має стати однією зі стратегічних точок росту», - сказав Віце-прем’єр-міністр України.

Довідково

Міжнародна туристична біржа ITB BERLINце провідний і наймасштабніший виставковий захід світової індустрії туризму, який відбувається щорічно, починаючи з 1968 року.

 

 

версія для друку