українська російська англійська
В Одесі відбудеться традиційний військово-історичний фестиваль "Наша Одеса"
12.03.2013 | 10:30
Одеська ОДА

У січні-лютому до загального фонду бюджету Рівненської області надійшло 624 мільйони гривень від запланованих 197 мільйонів. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

За його словами, бюджет перевиконали на 316 відсотків, а це майже на 427 мільйонів гривень більше запланованого. Аналізувати економічний потенціал та втримувати позитивну динаміку надходжень цьогорічтаке завдання має бути пріоритетним для усіх керівників, акцентував перший заступник. Адже від наповнення місцевих бюджетів залежить фінансова самодостатність кожної громади зокрема та соціально-економічний розвиток Рівненщини в цілому.

Водночас, крім власних та закріплених доходів, з початку року  Рівненщина отримала із державного бюджету понад 400 мільйонів гривень дотації вирівнювання та більше 330 мільйонів гривень субвенцій на виконання програм соціального захисту населення.

З нагоди 69-ї річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників 7 квітня на території меморіалу «411 батарея» відбудеться Міжнародний військово-історичний фестиваль «Наша Одеса». Фестиваль пройде під патронатом голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука.

Про хід його організації в цьому році розповів заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков.

«Фестиваль став для Одеської області традиційним, ми проводимо його вже сьомий раз. Із кожним роком розширюється географія країн-учасників. У цьому році в фестивалі візьмуть участь близько 250 осіб. Серед них - представники Російської Федерації, Білорусії, Румунії, будуть представлені всі регіони України. Це ті люди, які є членами військово-історичного клубу «Честь і слава», виступаючого організатором цього заходу поряд з комунальним підприємством «Центр патріотичного виховання дітей та молоді Одеської області», - пояснив він.

Заступник голови обласної державної адміністрації наголосив, що в цьому році фестиваль військово-історичної реконструкції за прикладом минулого року знову буде проходити у темний час доби, а власне видовище буде ще більш яскравим, ніж в минулі роки.

«Ми спробували перший раз зробити реконструкцію в темний час доби в минулому році на території меморіалу «411 батарея». У цьому році хочемо провести його за таким же принципом. Правда, буде вже інша сюжетна лінія, буде задіяно набагато більше одиниць техніки. Але ми не хочемо зараз розкривати всі нюанси, щоб для одеситів це було таким цікавим військово-історичним дійством і сюрпризом, який можна буде побачити, прийшовши безпосередньо в неділю 7 квітня о 8 годині вечора на територію меморіалу 411 батареї», - наголосив Дмитро Волошенков.

 

 

версія для друку