українська російська англійська
У Тернополі відбувся VI Всеукраїнський дитячий форум "Формула успіху правової держави очима дітей"
12.03.2013 | 10:06
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ

У Тернополі відбувся VI Всеукраїнський дитячий форум «Формула успіху правової держави очима дітей». У заході взяли участь команди з 16 областей України.

Учні захищали проекти на різноманітні теми. Так, команда Луганського обласного багатопрофільного ліцею у своєму виступі «Вплив ЗМІ на формування правової культури та громадянської активності юної нації» ознайомила присутніх з однією з основних тем, розроблених учнями, зокрема, впливу засобів масової інформації на формування громадянської активності. Учні також розповіли про свою співпрацю з Південним федеральним університетом міста Ростова-на-Дону.

Команда учнів гімназії №18 м. Луцьк, презентуючи проект «Учнівське самоврядування – джерело громадянської активності в системі державотворення», презентувала проект розчищення річки Салапаївки у рідному місті.

У рамках форуму відбувся круглий стіл на тему «Формування правосвідомості і правової культури школярів». Учасники форуму надали свої пропозиції щодо реформування освіти в Україні, соціального забезпечення, виробництва реклами тощо.

 

версія для друку