українська російська англійська
На Буковині збирають кошти на пам'ятник жертвам голодомору і політичних репресій
12.03.2013 | 12:30
Чернівецька ОДА

Як повідомляє управління культури Чернівецької облдержадміністрації, за ініціативою керівника крайової виконавчої влади в області відкрито банківський рахунок для благодійних пожертв на спорудження в Чернівцях пам’ятника жертвам голодомору і політичних репресій. Першими кошти на благодійний рахунок внесли керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації.

«Так, це була моя ініціатива – організувати збір коштів на пам’ятник жертвам політичних репресій. Він буде у Чернівцях в одному з міських скверів обласного центру, на місці встановленого декілька років тому Пам’ятного каменя під час відзначення роковин голодомору, - сказав голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв. – Мене підтримали мої однопартійці в обласній раді і перші кошти на рахунку вже є. Маю надію, що небайдужі до своєї історії жителі краю, бізнесмени і політики, благодійники і меценати долучаться до доброї справи. Загалом, традиції доброчинності притаманні  Буковині з давніх-давен, і нині у нас є можливість засвідчити неперервність цієї традиції. Це буде справді народним пам’ятником».

За повідомленням управління культури, на спорудження пам’ятника жертвам голодомору і політичних репресій необхідно близько 800 тис. грн.

Благодійні внески можна внести на р/рахунок 35425032003093 ГУ ДКСУ у Чернівецькій області МФО 856135 ЄРДПОУ 37240220 з поміткою «На спорудження в м. Чернівці пам’ятника жертвам голодомору і політичних репресій».

 

версія для друку