українська російська англійська
Микола Азаров закликає опозицію розблокувати роботу Парламенту
12.03.2013 | 14:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликає народних депутатів від опозиції розблокувати роботу Парламенту. Про це він заявив під час інтерв’ю українським національним телеканалам.

"Закликаю у черговий раз народних депутатів знайти можливості для відновлення роботи Парламенту", - сказав Микола Азаров.

Прем‘єр-міністр підкреслив, що Уряд не може працювати без Парламенту, оскільки усі закони ухвалює Верховна Рада.

"Без Парламенту працювати в умовах світової фінансової кризи важко. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти компроміс. Але ті вимоги, з якими звертаються опозиціонери, абсолютно нереалістичні", - зазначив він.

Микола Азаров повідомив, що Кабінет Міністрів вже направив до Парламенту 34 дуже важливі для країни закони, але блокування Парламенту гальмує їх ухвалення.

Прем'єр-міністр заявив, що опозиція діє не по-європейськи, блокуючи роботу Парламенту. "Опозиційні сили вважають себе проєвропейськими. А де в Європі є партії, які блокують роботу Парламенту або закликають до повстання?", - сказав він.

Микола Азаров зазначив, що Уряду надзвичайно важко працювати в умовах, коли три місяці не працює Парламент, і висловив надію, що Верховна Рада відновить роботу найближчим часом.

версія для друку