українська російська англійська
Микола Азаров: Без позитивного налаштування неможливі зміни в економіці
12.03.2013 | 15:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що зміни в економіці неможливі без позитивного налаштування українців. Про це він заявив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

"Дуже важливо, аби у людей формувався позитивний настрій, позитивний погляд на країну, тому що без нього дуже важко розраховувати на позитивні зміни в економіці", - сказав він.

Прем'єр-міністр наголосив, що рушійною силою економіки є людина, яка налаштована на покращення свого власного життя. "Якщо вона буде вірити у те, що своє життя можна покращити, - значить і економіка в цілому буде покращуватися", - запевнив Микола Азаров.

При цьому він констатував: завдання Уряду - створити умови, які забезпечать можливості для активізації усіх "здорових сил, які дозволяють розвивати суспільство".

"Так, проблем у нас дуже багато, але, розвиваючи економіку, створюючи позитивний настрій у суспільстві, ми будемо швидше підвищувати темпи росту заробітної плати, пенсій та створювати стабільно діючий ринок і наповнювати його", - резюмував Глава Уряду.

версія для друку