українська російська англійська
Головнокомандувач ЗСУ проведе у США низку зустрічей з військово-політичним керівництвом
12.03.2013 | 17:34
Прес-служба Міністерства оборони

12 березня розпочався візит до Сполучених Штатів Америки делегації Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Володимиром Заманою.

Програмою візиту передбачена зустріч Головнокомандувача ЗС України з Верховним Головнокомандувачем Стратегічного командування НАТО з трансформації генералом Жаном-Полем Паломеросом у м. Норфолк. Того ж дня українська військова делегація ознайомиться зі Стратегічним командуванням НАТО з трансформації та розповість іноземним партнерам про стан і перспективи розвитку ЗС України до 2017 року.

13 березня у м. Саффолк відбудеться зустріч Головнокомандувача ЗС України із заступником керівника Директорату розвитку Об’єднаного штабу ЗС США генерал-майором Брайаном Ватсоном.

14 березня генерал-полковник Володимир Замана зустрінеться з командувачем сил флоту ВМС США адміралом Уільямом Гортні. Українська військова делегація ознайомиться зі структурою і завданнями Військово-морської бази Норфолк, після чого генерал-полковник Володимир Замана підніметься на борт авіаносця ВМС США “George H. BuschCVN-77.

15 березня делегація ЗС України покладе вінок до могили невідомого солдата на Арлінгтонському національному цвинтарі та проведе робочу зустріч з Послом України в США. Після цього відбудеться екскурсія Пентагоном з відвідуванням меморіалу “11 вересня 2001 року”.

Також заплановані зустрічі глави української військової делегації з першим заступником заступника Міністра оборони США з політики Кетлін Хікс, заступником помічника Державного секретаря США Деніелом Расселом та Головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генералом Мартіном Демпсі.

 

версія для друку