українська російська англійська
Держінформнауки: Розвиток індустрії програмної продукції є необхідною передумовою динамічного зростання економіки
12.03.2013 | 20:16
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України пропонує доповнити Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки заходом, спрямованим на стимулювання розвитку вітчизняної ІТ-галузі. За пропозицією агентства до законодавства мають бути внесені зміни щодо стимулювання розвитку вітчизняної ІТ-індустрії, зокрема, оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції.

Сьогодні в ІТ-індустрії працює 3 292 підприємства, кількість ІТ-спеціалістів складає майже 215 тис. осіб. Останнім часом цей сектор економіки демонструє стабільно високі темпи зростаннямайже 30% щорічно.

Розвиток індустрії програмної продукції є необхідною передумовою динамічного зростання сучасної економіки та забезпечення високого рівня соціальних стандартів.

Створення конкурентних податкових умов в індустрії програмної продукції прискорить темпи її розвитку на 40-45% щорічно. Активізація розвитку індустрії програмної продукції потребуватиме створення щорічно близько  20 тис. нових робочих місць.

Вже в  перший рік очікується збільшення надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від суб’єктів індустрії програмної продукції на 120 млн. грн. Крім того, додаткові надходження від експорту програмної продукції до державного бюджету складуть не менше 3 млрд. грн. щорічно.

Частка індустрії програмної продукції у ВВП до 2015 року може сягнути 2-3%. Це сприятиме структурній модернізації української економіки та розвитку високотехнологічного виробництва.

версія для друку