українська російська англійська
Ще 5 українських родин стали власниками житла за підтримки ДІУ
13.03.2013 | 09:44
Прес-служба Державної іпотечної установи

У цьому році до 8 березня Державна іпотечна установа рефінансувала 5 кредитів, наданих банками-партнерами громадянам для придбання житла. На ці цілі ДІУ спрямувала 730 тис. грн. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва. 

Всього за два місяці поточного року ДІУ рефінансувала іпотечних кредитів на суму 2 млн. 865 тис. грн.

«За минулий тиждень ще 5 родин стали власниками окремого житла за підтримки Державної іпотечної установи. З точки зору статистики, це звичайно не багато, але за кожним кредитом стоять конкретні люди, родини, які роками чекали на свої квартири. Тому для нас, кожен рефінансований кредит, це не тільки цифри, а ще й реальна допомога людям у вирішенні найактуальнішого питання – житлового. Приємно те, що викуп кредитів стався напередодні чарівного жіночого свята. Вважаю, кращого подарунку складно пригадати», - зазначила Ганна Волобуєва.

У 2012 році за підтримки ДІУ було надано 1231 кредит для придбання житла. Розмір фінансування торік склав 293,4 млн. грн. Крім того, безпосередньо на фінансування добудови об’єктів житлового призначення Установа спрямувала близько 700 млн. грн. Таким чином майже 1 млрд. грн. отримала будівельна галузь від ДІУ.

 

версія для друку