українська російська англійська
На Дніпропетровщині закуплять сучасну техніку для прибирання доріг, парків та скверів
13.03.2013 | 12:30
Дніпропетровська ОДА

У 2013 році на Дніпропетровщині буде закуплена сучасна техніка для прибирання доріг, парків, скверів та інших міських територій. Наразі за завданням голови Дніпропетровської ОДА Дмитра Колєснікова проводиться аналіз відповідних потреб у цій техніці міст регіону. Це унікальні спецмашини, які за допомогою змінних насадок, можуть прибирати сніг, листя, обрізати зелені насадження, здійснювати промивку як доріг, так і дощоприймальних колодязів.

Придбати нову спецтехніку планується спочатку для великих міст області – Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська та Павлограда. Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Андрій Білоусов, з ініціативою придбати сучасну техніку для прибирання доріг у Дніпропетровській області у 2012 році виступив Олександр Вілкул під час роботи на посаді голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У цьому році за завданням Дмитра Колєснікова ми проводимо аналіз існуючої в регіоні техніки для прибирання територій. При складанні пропозицій щодо закупки необхідної кількості нових спецмашин враховується наявність на території області сервісних центрів для їх обслуговування. Експлуатація такої техніки посилить в регіоні роботу з благоустрою, особливо з прибирання доріг та їх прилеглих територій», - сказав Андрій Білоусов.

Питання виділення коштів з обласного бюджету для придбання техніки буде розглядатися депутатами на найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 15 березня 2013 року.

версія для друку