українська російська англійська
Микола Азаров доручив завершити невідкладну частину ремонту доріг до травня
13.03.2013 | 12:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив завершити невідкладну частину ремонту доріг до травня. Відповідне завдання він поставив під час засідання Кабінету Міністрів України 13 березня 2013 року.

За словами Глави Уряду, цьогоріч належить виконати надзвичайні обсяги робіт, адже потрібно ремонтувати четверту частину доріг. Пошкоджено 43 тис. км доріг загального користування, площа руйнувань -   2,7 млн. квадратних метрів. І руйнування, як це не прикро, продовжуються.

Уряд вживає невідкладних заходів для аварійного ремонту доріг. Роботи виконуються за рахунок наближення фінансування. Сьогодні відремонтовано 540 тис. квадратних метрів на 12 тисячах кілометрів доріг загального користування.

Водночас автодороги комунальної власності, вулиці у містах і селах повинна ремонтувати місцева влада. Звісно, ресурсів не вистачає, однак затягувати з роботами не можна.

«Треба сконцентрувати всі можливі ресурси і держави, і місцевої влади, знайти додаткові кошти, людей, техніку, щоб прискорити ремонт і завершити невідкладну частину ремонту до травня», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку