українська російська англійська
Микола Азаров: Час підійти до проблеми будівництва автомагістралей комплексно і системно
13.03.2013 | 12:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

До проблеми будівництва автомагістралей час підійти комплексно і системно. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час засідання Кабінету Міністрів України 13 березня 2013 року.

«Будемо знаходити кошти і для соціального захисту, і для будівництва автомагістралей, які поставлять Україну в один ряд з розвиненими країнами Європи», - сказав Глава Уряду.

Микола Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу прискорити створення довгострокової програми будівництва автодоріг з чітко визначеними пріоритетами, етапами, сучасними вимогами до класу і якості доріг, а також з розрахунками ресурсного забезпечення такого будівництва.

Програма повинна передбачати: по-перше, заходи щодо збереження існуючої мережі за рахунок планових ремонтів; по-друге, підвищені нормативи якості ремонту і гарантійні умови для будівельників, по-третє, будівництво нових магістралей для ефективного використання транзитного потенціалу країни, по-четверте, реформування державного управління галуззю.  Також, за словами Миколи Азарова, необхідно розділити функції проектування, будівництва і приймання в експлуатацію автодоріг, а «монополія «Укравтодору» у цій галузі недоречна».

версія для друку