українська російська англійська
Держфінінспекція в АР Крим у січні-лютому відшкодувала втрат на 2,3 млн. грн.
14.03.2013 | 09:37
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в АР Крим за два місяці 2013 року усунули порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,3 млн. грн. Зокрема, відшкодовано втрати в частині нестач, нецільових та незаконних використань державних і комунальних ресурсів на суму 1,4 млн. грн. Забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів усіх рівнів, підприємств, установ та організацій на суму 900 тис. грн.

Так, у лютому п.р. фінінспектори забезпечили майже повне усунення порушень на суму 470 тис. грн., виявлених під час ревізії Управління освіти Сімферопольської міської ради. Зокрема, через неправильне застосування відсоткової ставки при нарахуванні внесків на фонд заробітної плати інвалідів до Пенсійного фонду України зайво сплачено 266 тис. грн.

Не передбачені законодавством надбавки та доплати працівникам навчальних закладів, оплата підрядникам за завищеною вартістю капітального ремонту санвузлів і покрівлі, покриття за рахунок загального фонду видатків, які мають здійснюватись зі спеціального фонду, та інші порушення стали причиною втрат ще 203 тис. грн.

Завдяки фінінспекторам ще до завершення ревізії виявлені порушення вдалося усунути майже у повному обсязі.

За недотримання законодавства на посадових осіб Управління освіти Сімферопольської міської ради складено протоколи про адміністративне правопорушення, а про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

версія для друку