українська російська англійська
ДСНС України попереджає про суттєве погіршення погодних умов
14.03.2013 | 12:30
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, у зв'язку з переміщенням через територію західних областей активного циклону 15 березня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях очікуються сильні снігопади, хуртовини, посилення швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, снігові замети, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, в Карпатах дуже сильні снігопади.

На території решти областей дощі, місцями сильні дощі, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, у Криму та Приазов’ї місцями 25 м/с.

Протягом 16-17 березня в Україні очікується похолодання зі зниженням мінімальної температури повітря у західних областях до -10…-16°С, на решті території до -3…-9°С, у Криму та Приазов’ї до -1…-5°С.

 На дорогах західних та північних областей ожеледиця.

У зв'язку з цим Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян бути максимально обережними під час перебування на вулиці. Не залишайте без догляду дітей. По можливості утримайтесь від виїзду за межі населених пунктів. Остерігайтесь переохолодження. Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем чи коли переходите дорогу. Намагайтеся не ходити попід будинками, крислатими деревами. Обирайте безпечні маршрути! Будьте максимально обережні під час лижного відпочинку. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та здоров'я.

 

 

версія для друку