українська російська англійська
На Луганщині зменшується кількість дітей, які через життєві обставини опинилися у притулках
14.03.2013 | 19:10
ЛУГАНСЬКА ОДА

Протягом 2012 року в притулках Луганської області утримувалось 413 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, що на 35% менше аналогічного періоду минулого року (632). Про це повідомляють у Службі у справах дітей Луганської облдержадміністрації.

З вихованців притулків 99% (або 408) – мешканці Луганської області, з них 385 – міські, 23 – сільські жителі.

За соціальною характеристикою 65 дітей мали повну сім’ю, 317 дітей виховувалися у неповній сім’ї, 31 – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також які перебували під опікою або піклуванням.

Влаштовано 336 дітей, з них 224 – після проведеної профілактичної роботи з батьками, повернено в сім’ю, 47 – влаштовано до шкіл-інтернатів, дитячих будинків та професійно-технічних закладів, 21 – під опіку та піклування, 17 – у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 3 – усиновлено.

Нагадаємо, що обласна влада Луганщини приділяє особливу увагу розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки. Як заявив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, коментуючи основні напрямки роботи обласної влади Луганщини в 2013 році, у сфері соціального захисту дітей пріоритетом на поточний рік є перехід від інтернатних до сімейних форм виховання.

 

 

версія для друку