українська російська англійська
У рамках впровадження медичної реформи столичні лікарні та поліклініки отримали нове обладнання
14.03.2013 | 18:30
КИЇВСЬКА МДА

У рамках впровадження медичної реформи столичні лікарні та поліклініки отримали нове обладнання. Серед придбаного обладнання понад 7 тисяч одиниць медичних пристроїв для забезпечення роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги та дороговартісні діагностичні апарати.

Сьогодні в багатьох лікувально-профілактичних закладах уже встановлені, змонтовані та введені в експлуатацію 22 одиниці медичного обладнання. Йдеться про мамографічні та найсучасніші рентгенівські діагностичні комплекси, пересувні цифрові рентгенівські системи, системи з С-аркою, ендоскопічне обладнання тощо.

Зокрема, 3 мамографічні комплекси «МАДИС» працюють у Поліклініці №2 Шевченківського району, Комунальному некомерційному підприємстві «Консультативно-діагностичний центр №1» Дарницького району та Поліклініці №1 Оболонського району столиці.

Рентгенівські діагностичні комплекси введено в експлуатацію у Київській міській клінічній лікарні №3, Київській міській клінічній лікарні №9, Київській міській клінічній лікарні №12, Київській міській клінічній лікарні №17, Поліклініці №3 Шевченківського району. Рентгенівська пересувна система, цифрова система з С-аркою (апарат рентгенівський пересувний С-арочний: ARCADIS Avаntic) запрацювала в Київській міській  клінічній лікарні №12.

В Олександрівській клінічній лікарні та Київській міській клінічній лікарні №17 забезпечено введення в експлуатацію 9 одиниць ендоскопічного обладнання.

Також змонтовано ще 5 одиниць обладнання в Київському міському центральному протитуберкульозному диспансері, Поліклініці №1 Оболонського району, ЦРП Святошинського району, Київській міській клінічній лікарні №17.

Наразі підготовлені приміщення та тривають роботи з монтажу медичної техніки – комп’ютерних томографів та рентгенівських комплексів – у Київських міських клінічних лікарнях №12, №17, №10, а також в Київській міській туберкульозній лікарні №2 та в Олександрівській клінічній лікарні.

«Таке оновлення матеріально-технічної бази столичних лікувальних закладів дозволить значно розширити можливості медиків щодо вчасної, точної та швидкої діагностики захворювань та якісної медичної допомоги киянам», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Віталій Мохорєв.

версія для друку