українська російська англійська
Геннадій Темник зустрівся з членами Ради голів громадських рад
15.03.2013 | 10:44
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За дорученням Першого Віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова та Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, у рамках удосконалення механізму комунікацій з інститутами громадянського суспільства, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства України Геннадій Темник зустрівся з членами Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади.

Міністр поінформував присутніх про реалізацію Мінрегіоном реформ у житлово-комунальному господарстві, будівельній галузі та сфері регіонального розвитку.

Також Геннадій Темник розповів про стратегічні напрямки діяльності Мінрегіону з питань будівництва, містобудування та архітектури на 2013-2014 роки. Зокрема, мова йшла про реалізацію програм будівництва доступного житла, забезпечення сталого розвитку територій України шляхом розроблення та оновлення містобудівної документації та створення містобудівного кадастру, створення сприятливого інвестиційного клімату шляхом дерегуляції в будівельній діяльності та формування нормативної бази, інтегрованої у міжнародний простір технічного регулювання.

Щодо технічної модернізації житлово-комунального господарства країни, керівник Мінрегіону детально поінформував голів громадських рад про організаційні та законодавчі ініціативи Міністерства із залучення у галузь інвестицій. Геннадій Темник розповів про плідну співпрацю Мінрегіону з міжнародними фінансовими установами та донорськими організаціями, зокрема, з Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком.

Довідково

Кабінетом Міністрів України було враховано пропозиції голів громадських рад та створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Питання взаємодії органів виконавчої влади з громадськими радами було розглянуто на засіданні КМУ, і за його результатами органам було доручено посилити співпрацю з радами. Зокрема, Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив органам виконавчої влади включити голів громадських рад до складу своїх колегій та системно залучати ради до обговорення проектів важливих рішень.

версія для друку