українська російська англійська
НКЦПФР удосконалює порядок розкриття інформації учасниками ринку в загальнодоступній інформаційній базі
15.03.2013 | 11:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму черговому засіданні, що відбулося 12 березня 2013 року, затвердила Положення щодо порядку взаємодії осіб, що зобов'язані розкривати інформацію на фондовому ринку, з особою, уповноваженою регулятором, в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії.

«Ми суттєво вдосконалили даний документ і безпосередньо процедуру розкриття інформації учасниками ринку в загальнодоступній інформаційній базі Комісії, - пояснює Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР. – Так, ми усунули низку неточностей та дублювань, спростили процес та зробили його зручнішим; наприклад, впровадили Особистий кабінет – сторінку, на якій учасник ринку може оперативно та зручно розмістити інформацію про себе та контролювати усі звітні дані. До того ж, уся інформація, опублікована учасником ринку, відтепер одразу ж відображається в базі, що усуває непорозуміння з датою передачі даних та їх розміщення. Загалом, всі наші новації дозволяють прискорити та полегшити  процедуру розкриття інформації».

Зазначимо, що дане Положення є універсальним документом для всіх учасників ринку – суб’єктів розкриття інформації та встановлює процедуру прийому інформації особою, уповноваженою Комісією на розміщення інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР про ринок цінних паперів, для її розміщення в цій  базі.

Нагадаємо, що особою, уповноваженою регулятором на розміщення інформації у загальнодоступній інформаційній базі даних про ринок цінних паперів, є Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України».

Наразі даний документ направлено до Міністерства юстиції для проходження процедури державної реєстрації.

версія для друку