українська російська англійська
До складу громадської ради при Держкомтелерадіо увійшов представник Федерації роботодавців медійної галузі
15.03.2013 | 14:16
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

До складу громадської ради при Держкомтелерадіо України ввійшла голова Федерації роботодавців медійної галузі України Ганна Безлюдна. Відповідне рішення було прийнято на засіданні громадської ради 15 березня.

Як зазначили учасники засідання, їх нова колега має великий досвід роботи у сфері засобів масової інформації та є справжнім фахівцем своєї справи. Очолювана нею Федерація відстоює інтереси власників найрізноманітніших медіа, виступає з ініціативою впровадження конкурентних умов для виробництва та постачання національних телевізійних програм та передач на українському телебаченні, впорядкування ринку зовнішньої реклами тощо.

Довідково

Ганна Безлюдна входить до Національної спілки журналістів, є секретарем Комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків громадянина. Журналістську діяльність розпочала у 1991 році й наразі перебуває у складі наглядової ради телеканалу «Інтер», очолює Федерацію роботодавців медійної галузі та є генеральним продюсером телевізійного агентства «Профі ТВ».

Громадська рада при Держкомтелерадіо України створена у 2010 році. Основною метою цього постійно діючого консультативно-дорадчого органу Комітету є громадська експертиза проектів регуляторних актів Держкомтелерадіо, що стосуються прав, свобод та законних інтересів громадян, участь у підготовці найважливіших рішень з основних напрямів діяльності Комітету тощо. До складу громадської ради входить 21 представник інститутів громадянського суспільства.

 

 

 

версія для друку