українська російська англійська
У МОЗ позитивно оцінили досвід впровадження сімейної медицини на Херсонщині
15.03.2013 | 14:46
Херсонська ОДА

Вчора заступник Міністра – керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України Роман Богачев позитивно оцінив досвід впровадження сімейної медицини на Херсонщині.

У рамках робочої поїздки він відвідав єдину і унікальну на півдні України поліклініку сімейної медицини №3, із потужністю 250 відвідувань на день, яка знаходиться у IV Таврійському мікрорайоні міста Херсона.

Заступнику Міністра МОЗ України презентували локальну комп’ютерну програму «Реєстратура», що є власною розробкою поліклініки. Програма дозволяє вести персоніфікований реєстр пацієнтів Суворовського району, видавати направлення на аналізи, слідкувати за періодичністю проходження жителями району флюорографії, онкологічного обстеження та вакцинації.

За словами Романа Богачева, наразі Міністерство охорони здоров’я України працює над створенням єдиної системи персоніфікованого обліку пацієнтів, яка буде впроваджена в усіх лікарнях країни.

Нагадаємо, що подібна система також функціонує в Скадовському районі на базі центральної районної лікарні, де розташований міжрегіональний дата-центр, який забезпечує роботу мережі лікувальних закладів району.

Довідка. Сімейна поліклініка № 3 складається з 2-х відділень: з діагностичного та лікувально-профілактичного.

У склад діагностичного відділення входять: флюорографічний кабінет, лабораторія, кабінет функціональної діагностики, фізіотерапевтичний кабінет, встановлено сучасний апарат УЗД.

У лікувально-профілактичному відділенні налічується 3 кабінети прийому сімейних лікарів, оглядовий кабінет, кабінет щеплень, денний стаціонар на 6 ліжок та маніпуляційний кабінет.

 

 

версія для друку