українська російська англійська
МОЗ подбав про лікування дітей-аутистів
15.03.2013 | 15:14
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Вперше за роки незалежності України в Державному бюджеті України на 2013 рік на централізовану закупівлю лікарських засобів для лікування дітей, що страждають аутизмом, передбачено 10 млн. грн. Про це повідомила Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова на зустрічі з регіональними журналістами.

Міністерством охорони здоров'я розпочато процедуру державних закупівель, і 5 лютого 2013 року на офіційному сайті Вісника державних закупівель розміщено оголошення про відкриті торги із закупівлі лікарських засобів для лікування дітей, хворих на розлади психіки та поведінки зі спектру аутизму.

Раїса Богатирьова нагадала, що з метою ранньої діагностики та своєчасного лікування розладів поведінки зі спектру аутизму наказом МОЗ № 108 від 15.02.2010 затверджено клінічний протокол з програмно-цільового обслуговування дітей з відповідними розладами.

"Минулого року, - розповіла Раїса Богатирьова, - я зустрічалася з членами Асоціації батьків дітей з синдромом аутизму, відвідувала школу-садок для діток-аутистів "Дитина з Майбутнього". Мова йшла про те, щоб створити умови для ранньої діагностики та надання системної реабілітаційної допомоги таким дітям, оскільки це дуже важливо для їхньої адаптації в суспільстві та реалізації в житті".

версія для друку