українська російська англійська
На Прикарпатті раптовий снігопад вніс корективи у роботу всіх служб
15.03.2013 | 16:46
Івано-Франківська ОДА

У зв’язку з різким погіршення погодних умов на Прикарпатті та ситуацію, що склалася, вранішнім рішенням  екстреного засідання Івано-Франківської обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолює перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Плавюк, обмежено виїзд вантажного транспорту; на здійснення невідкладних заходів у складних погодних умовах управлінню Державної служби надзвичайних ситуацій в області виділено з резервного фонду 20 тис. грн., службі автомобільних доріг – 30 тис. грн.

Керівники всіх найважливіших служб краю доповідали про стан справ голові облдержадміністрації Михайлу Вишиванюку. 

Зазначалося: ускладнений проїзд транспорту на дорогах Долинського і Тлумацького районів, міста Болехова. На проблемних ділянках доріг виставлено пости працівників служби надзвичайних ситуацій, працівники дорожньої служби розчищають шляхи від снігових заметів. У звичному режимі працюють соціальні заклади області. Немає проблем із забезпеченням об’єктів області електрикою, газом та водою.

Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк позитивно оцінив роботу в цьому плані івано-франківських комунальників, які почали розчищати дороги міста ще вночі.

За словами начальника управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Володимира Чернецького, протягом доби синоптики прогнозують снігопади, хуртовину, у горах - пониження температури до мінус 10. 

У надзвичайному засіданні взяв участь начальник обласного оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак.

версія для друку