українська російська англійська
Укрзалізниця планує до початку літнього сезону запустити денні поїзди до Криму
15.03.2013 | 17:34
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

З метою задоволення попиту пасажирів на поїздки у кримському напрямку та забезпечення високої якості та комфорту цих поїздок залізничники розпочали роботи по ремонту і підготовці ділянок магістралі на напрямках Харків-Сімферополь, Донецьк-Сімферополь та Дніпропетровськ-Сімферополь. Комплекс робіт покликаний забезпечити комфортне та безпечне курсування поїздів зі швидкістю 140 км/год. Про це повідомив під час інтерв’ю галузевій пресі головний інженер Головного управління колійного господарства Укрзалізниці Василь Яковлєв.

Усіма видами ремонту планується відремонтувати 100 км залізничних колій, з них посиленим капітальним ремонтом буде оновлено 2,4 км та модернізовано 64 км магістральної колії. Крім того, колійники Укрзалізниці планують укласти 22 нових стрілочних переводи.

«Загальна вартість впровадження швидкісного руху від обласних центрів України до Криму становить близько 526 млн. грн. Роботи планується завершити до введення літнього графіка – останньої неділі травня. Тож до початку літнього сезону на симферопольському напрямку з Донецька, Харкова, Криму почнуть курсувати денні швидкісні поїзди», – запевнив Василь Яковлєв.

 

версія для друку