українська російська англійська
Казначейство України забезпечує своєчасне здійснення видатків
15.03.2013 | 18:30
Прес-служба Державної казначейської служби

Органи Державної казначейської служби України на належному рівні здійснюють розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів. У регіони, зокрема, і в Львівську область, своєчасно направлено необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Упродовж 2013 року органами Казначейства України у Львівській області забезпечується своєчасне проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків, у тому числі по закладах освіти області, яким станом на 15.03.2013 року оплачено 635,5 млн. грн. У повному обсязі проведено платежі по загальному фонду місцевих бюджетів за незахищеними напрямками, з яких установам освіти області оплачено 37 млн. гривень.

15 березня поточного року на опрацюванні в органах Казначейства України у Львівській області перебувають платіжні документи установ освіти м. Львова на оплату послуг зв’язку (телекомунікацій), які надані до органів Казначейства України 13 та 14 березня 2013 року на загальну суму 1 718,18 грн. та будуть оплачені в установленому порядку.

версія для друку