українська російська англійська
Керівництво МОЗ ознайомилося з модернізацією медичної допомоги на Херсонщині
15.03.2013 | 18:50
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Заступник Міністра - керівник апарату Міністерства охорони здоров'я України Роман Богачев ознайомився з досвідом модернізації медичної допомоги у Херсонській області.

У рамках робочої поїздки Роман Богачев мав змогу оцінити роботу поліклініки сімейної медицини №3 із потужністю 250 відвідувань на день, що в IV Таврійському мікрорайоні міста Херсона.

Заступнику Міністра було презентовано локальну комп'ютерну програму "Реєстратура", що є власною розробкою поліклініки. Вона дозволяє вести персоніфікований реєстр пацієнтів, фіксувати направлення на аналізи, слідкувати за періодичністю проходження жителями району флюорографії, онкологічного обстеження та вакцинації.

За словами Романа Богачева, наразі Міністерство охорони здоров'я України працює над створенням єдиної системи персоніфікованого обліку пацієнтів, яку планують в майбутньому впровадити по всій країни.

Нагадаємо, що подібна система також функціонує у Скадовському районі на базі центральної районної лікарні, де розташований міжрегіональний дата-центр, який забезпечує роботу мережі лікувальних закладів району.

Заступник Міністра Роман Богачев спільно з начальником управління Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України Костянтином Надутим, керівником департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації Віктором Короленком, головними лікарями області обговорили питання вакцинації жителів області, реалізації пілотного проекту з гіпертонії.

Без уваги не залишились й аспекти виконання Закону України "Про екстрену медичну допомогу". Зокрема Роман Богачев оглянув приміщення, де буде розміщуватись центр екстреної медичної допомоги, а наразі триває ремонт.

"Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова визначила пріоритетом вивчення проблемних питань медичної галузі на місцях, і за кожним із заступників закріплені певні регіони для відповідних робочих поїздок зокрема", - додав заступник Міністра-керівник апарату Міністерства охорони здоров'я України.

версія для друку