українська російська англійська
До уваги автоперевізників: через потужні снігопади призупинено рух на основних автомагістралях Угорщини
15.03.2013 | 18:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За інформацією, отриманою від Посольства України в Угорщині станом на 12:00 (за київським часом) 15 березня 2013 року внаслідок екстремальних погодних умов у 8 областях Угорщини (у західній частині: Комаром-Естергом, Феєр, Веспрем, Шомодь, Зала; та у східній, прикордонній з Україною частині: Боршод-Абауй-Земплен, Гойду-Бігар та Саболч-Сатмар-Берег) метеорологічною службою оголошено найвищий рівень тривоги – червоний.

У результаті потужних снігопадів призупинено рух на основних автомагістралях Угорщини (М1 та М7). Товщина снігу місцями досягає 20-25 см.

Через надзвичайні погодні умови в містах Кішбер, Комаром, Орослань, Тата, Татабаня і у прилеглих до них населених пунктах заборонено проїзд, а також, виїзд за межі цих населених пунктів до 18 березня 2013 року.

За інформацією, отриманою Посольством від Управління прикордонної поліції Угорщини, усі пункти пропуску на угорсько-українському кордоні відкриті та працюють у звичайному режимі, однак, зважаючи на збільшення потоку транспорту в напрямку України (в основному це мікроавтобуси, що повертаються з Італії, Іспанії, Португалії тощо), час очікування складає близько 4 годин.

Міністерство інфраструктури України звертається до автоперевізників з проханням взяти до уваги зазначену інформацію під час планування поїздок до Угорщини.

 

версія для друку