українська російська англійська
На Тернопільщині вісім осіб з інвалідністю отримали ключі від легкових автомобілів
16.03.2013 | 11:22
Тернопільська ОДА

Вісім осіб з особливими потребами, які проживають на території Тернопільської області отримали легкові автомобілі. Ключі від нових авто їм вручив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Желіховський.

 «В нашій області вже стало традицією вручати легкові автомобілі особам, які потребують засобів пересування, - зауважив заступник голови обласної державної адміністрації. – Для мене це приємна місія вручити Вам ключі від нових автомобілів…Питання соціального захисту людей, які потребують особливої уваги завжди серед пріоритетів діяльності обласної влади».

Автомашини отримали чотири жителі міста Тернопіль, а по одному з Кременецького,  Збаразького, Чортківського та Бережанського районів.                               

Серед осіб, яким вручено ключі від авто - п’ятеро інвалідів війни, один інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, двоє інвалідів з дитинства І групи.

Автомобілі отримані за рахунок коштів державного бюджету, згідно з  розподілом Міністерства соціальної політики України.

Він зазначив, що протягом 2012 року 15 осіб з особливими потребами безкоштовно та на пільгових умовах отримали  легкові автомобілі «Сенс», а 13 таких осіб отримали автомобілі в якості гуманітарної допомоги від іноземних громадян.

 

 

версія для друку