українська російська англійська
Микола Азаров: Міський голова повинен бути професіоналом
16.03.2013 | 14:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці відповів на запитання: які якості повинен мати градоначальник Києва.

«Я вважаю, що, перш за все, на чолі міста повинен стояти професіонал, який розбирається в питаннях ЖКГ, транспорту, розміщення продуктивних сил, фінансів та багато іншого. Якщо хтось думає, що базіка може керувати таким великим містом, як Київ, то він глибоко помиляється », - сказав Микола Азаров.

Він нагадав, що кияни двічі обирали мером міста Києва Леоніда Черновецького, команда якого в силу своїх професійних якостей не здатна була вирішувати питання життєзабезпечення міста з населенням майже 4 млн. чоловік, поставлені Президентом Віктором Януковичем ще у 2010 р.

«Було прийнято рішення розділити функції мера і глави адміністрації», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, главою міськдержадміністрації був призначений Попов Олександр: «За цей час у Києві було зроблено дуже багато для вирішення житлово-комунальних проблем, транспортних проблем. За ці 3 роки в Києві зроблено значно більше, ніж за всі попередні 20 років ».

«Це, безумовно, результат роботи єдиної команди Президента, Уряду та голови адміністрації міста Києва», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він також нагадав, за кого кияни проголосували на парламентських виборах. «Можливо, серед них є люди, які внесли значний внесок у розвиток міста Києва, забезпечували будівництво транспортних розв'язок, мостів, станцій метрополітену і т.д.?

Наприклад, у Голосіївському районі балотувався колишній народний депутат Ігор Лисов, який на моїх очах дуже багато зробив для розвитку Голосіївського району. Я можу тільки декілька прикладів привести. Був побудований великий житловий масив на Теремках, спортивний комплекс, церква, розбитий в цьому мікрорайоні парк з прекрасною зоною відпочинку та озерами. Він постійно виходив з пропозиціями до Уряду та ініціював вирішення питань, пов'язаних із соціально-економічним розвитком Голосіївського району. Ми дуже швидко зробили розв'язку на Московській площі, побудували 5 станцій метро, зробили підземні переходи і багато іншого. Але в результаті в Голосіївському виборчому окрузі Ігор Лисов програв народному депутату Терьохіну, який за 3 роки по Голосіївському району не підняв жодного питання, не виявив жодної ініціативи ... Тому хотілося б, щоб на виборах мера кияни не повторили помилку », - сказав Микола Азаров.

версія для друку