українська російська англійська
Держспоживінспекція урочисто відзначила Всесвітній день прав споживача
18.03.2013 | 09:27
Прес-служба Державної інспекції я з питань захисту прав споживачів

Уся практична робота Держспоживінспекції України спрямована на подальше підвищення якості державного нагляду та захисту прав споживачів відповідно до вимог Програми економічних реформ на 2010-2014 роки Президента України Віктора Федоровича Януковича «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а також директивних документів Уряду країни, зазначив голова Держспоживінспекції України Сергій Орєхов під час урочистого засідання з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня прав споживача.

Голова Держспоживінспекції України звернув увагу на те, що саме оптимізація системи перевірок суб'єктів господарської діяльності, зниження адміністративного тиску на бізнес та взаєморозуміння і підтримка громадських організацій, які працюють в сфері захисту прав споживачів – це складові правильного шлях у досягненні балансу інтересів між виробником, продавцем і споживачем. «Я розумію, що досягти повної гармонії в цих відносинах складно. Але це можливість зблизити інтереси головних учасників на споживчому ринку в частині забезпечення населення якісною та безпечною продукцією» - підкреслив Сергій Орєхов.

Зі святкової сцени прозвучали вітання з нагоди Всесвітнього дня прав споживача від Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Рибака, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Міністра екології та природних ресурсів України Едуарда Савицького та президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха.

Голова Федерації професійних спілок України Юрій Кулик привітав присутніх зі святом та сказав: «Діяльність, яку розгортає сьогодні Федерація профспілок України споріднена з діяльністю Держспоживінспекції України. Обидві організації  спрямовують роботу на захист прав громадян. Перша – на захист трудових прав та інтересів, друга – на захист прав громадян як споживачів. А засвідчує нашу спільну і налагоджену роботу підписання Меморандуму про співробітництво».

В офіційній частині урочистостей відбулася церемонія нагородження працівників системи Держспоживінспекції України відзнаками Уряду країни та грамотами Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

На заході  були присутні представники центральних органів виконавчої влади та законодавчої гілки влади, іноземних держав,  керівники центрального апарату та територіальних органів Держспоживінспекції України, а також представники громадських організацій та бізнес асоціацій.

По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю танцювальних колективів та естрадних виконавців.

 

 

 

 

версія для друку