українська російська англійська
На Тернопільщині вісім осіб з інвалідністю отримали ключі від легкових автомобілів
18.03.2013 | 10:47
Тернопільська ОДА

Вісім осіб з особливими потребами, які проживають на території Тернопільської області отримали легкові автомобілі. Ключі від нових авто їм вручив заступник головикерівник апарату облдержадміністрації Юрій Желіховський.

Юрій Желіховський зазначив, що протягом 2012 року 15 осіб з особливими потребами безкоштовно та на пільгових умовах одержали  легкові автомобілі «Сенс», а 13 таких осіб отримали автомобілі в якості гуманітарної допомоги від іноземних громадян. В цьому році 4 особи уже забезпечені автомобілями за рахунок коштів державного бюджету.

«У нашій області вже стало традицією вручати легкові автомобілі особам, які потребують засобів пересування, - зауважив заступник голови обласної державної адміністрації. – Для мене це приємна місія вручити Вам ключі від нових автомобілів. Також передаю вітання від голови ОДА Валентина Хоптяна та бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Питання соціального захисту людей, які потребують особливої уваги завжди серед пріорітетів діяльності обласної влади».

Відтак автомашини отримали чотири жителі міста Тернопіль та по одному з Кременецького,  Збаразького, Чортківського та Бережанського районів.                               

Серед осіб, яким вручено ключі від авто - п’ятеро інвалідів війни, один інвалід-ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, двоє інвалідів з дитинства І групи.

Автомобілі отримані за рахунок коштів державного бюджету, згідно з розподілом Міністерства соціальної політики України.

 

версія для друку