українська російська англійська
Схвалено проект листа до ЄІБ щодо будівництва Вінницької птахофабрики
18.03.2013 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

13 березня 2013 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження № 128-р «Про схвалення проекту листа Уряду України до Європейського інвестиційного банку стосовно проекту «Будівництво Вінницької птахофабрики».

До Мінекономрозвитку надійшов запит від Європейського інвестиційного банку щодо надання ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» кредиту для започаткування спільного проекту «Будівництво Вінницької птахофабрики» та надання Європейському інвестиційному банку письмового підтвердження про належність пропозиції про фінансування згаданого проекту до сфери дії Рамкової угоди між Україною та ЄІБ від 14 червня 2005 року.

Мета розпорядження – схвалення проекту листа від імені Кабінету Міністрів, який Уряд, згідно з 11 статтею згаданої Рамкової угоди,  має направити на адресу ЄІБ. 

Прийняття цього нормативно-правового акта відповідає пріоритетам державної політики у сфері розвитку агропромислового комплексу.

Для реалізації проекту ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» планує залучити кошти ЄІБ у сумі 85 млн. євро без надання державної гарантії, за рахунок яких буде здійснено будівництво елеваторів для зберігання соняшнику та зернових, будівництво олійнопресового та комбікормового заводів.

Правительство одобрило проект письма в ЕИБ относительно строительства Винницкой птицефабрики

версія для друку