українська російська англійська
Микола Азаров привітав Лі Кецяна із вступом на посаду Прем'єра Державної Ради Китайської Народної Республіки
18.03.2013 | 10:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров від імені Уряду та від себе особисто привітав Лі Кецяна із вступом на посаду Прем’єра Державної Ради Китайської Народної Республіки.

«Хочу висловити задоволення динамікою розвитку міждержавних відносин і запросити Вас відвідати Україну з офіційним візитом у зручний для Вас час для обговорення основних питань українсько-китайської співпраці та визначення нових спільних завдань», - зазначив Микола Азаров у високій урядовій телеграмі на адресу Лі Кецяна.

Прем’єр-міністр України запевнив свого колегу, що Уряд України готовий максимально використовувати потенціал взаємодії в торговельно-економічній, кредитно-фінансовій, інвестиційній та науково-технічній сферах, а також сприяти ефективній реалізації спільних проектів в енергетиці, сільському господарстві, транспорті та інших галузях.

«Користуючись нагодою, бажаю Вам, шановний пане Прем’єре, міцного здоров’я, наснаги, натхнення та оптимізму, а Вашим співвітчизникам – миру, злагоди та процвітання», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку