українська російська англійська
На Вінниччині зросли обсяги бюджетних асигнувань на медико-санітарне забезпечення та лікування чорнобильців
18.03.2013 | 11:42
Вінницька ОДА

За бюджетною програмою «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Вінницької облдержадміністрації доведено бюджетні асигнування у сумі 2372,6 тис. грн., що майже на 60 відсотків більше у порівнянні з минулим роком.

Згідно з планом асигнувань здійснюється фінансування лікувальних закладів. На даний час проведена робота спільно з районними державними адміністраціями, лікувальними закладами, громадськими чорнобильськими організаціями по визначенню важкохворих, які потребують першочергового лікування.

Також відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» передбачено бюджетні асигнування для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На даний час оновлений загальнообласний реєстр постраждалих громадян, в тому числі реєстрів осіб, віднесених до категорії 1 і 2 та сімей переселенців з радіоактивно-забруднених територій, який надіслано до Державної служби надзвичайних ситуацій.

версія для друку