українська російська англійська
Держкомтелерадіо пропонує удосконалити умови пільгової оренди приміщень книговидавцями та розповсюджувачами
18.03.2013 | 16:33
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України пропонує внести зміни до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», якими буде удосконалено процедуру надання книговидавцям і розповсюджувачам довідки, що забезпечує пільгові умови оренди приміщень.

Водночас запропоновані зміни дозволять узгодити закон України «Про оренду державного та комунального майна» із положеннями Закону України «Про адміністративні послуги».

На сьогодні Держкомтелерадіо України надає 4 адміністративні послуги. Одна з яких – видача довідки про випуск та /або розповсюдження не менше 50% книжкової продукції державною мовою, на підставі якої договір оренди укладається без-проведення конкурсу.

Держкомтелерадіо України пропонує передбачити також положення, згідно з яким розповсюджувач видавничої продукції, що забезпечує розповсюдження не менш як 1 тисячі примірників книжкової продукції державною мовою на рік, отримує право на укладення договору оренди державного та комунального майна без проведення конкурсу. Розповсюдження протягом року такої кількості книжкової продукції державною мовою є мінімальною нормою, яка характеризує книгорозповсюдження як основний вид діяльності суб’єкта видавничої справи.

Такі законодавчі зміни, на думку розробників законопроекту, стимулюватимуть галузь та в цілому впливатимуть на збільшення показників розповсюдження книжкової продукції державною мовою.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законів України в інформаційній та видавничій сферах у зв’язку з прийняттям Закону України «Про адміністративні послуги» розміщено для громадського обговорення на веб-сайті Держкомтелерадіо України у розділі «Законопроектна діяльність».

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=80453 .

 

версія для друку