українська російська англійська
Леонід Кожара провів зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС
18.03.2013 | 17:27
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара у якості діючого Голови Організації Чорноморського економічного співробітництва провів зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС Віктором Цвіркуном.

Співрозмовники обговорили стан реалізації програми діяльності ОЧЕС у світлі пріоритетів Українського головування в Організації.

Окрема увага була приділена співробітництву в економічній, транспортній та енергетичній сферах в рамках ОЧЕС. Під час бесіди були обговорені деякі деталі підготовки до зустрічей міністерського рівня – міністрів економіки, транспорту та зустрічі міністрів закордонних справ, які мають відбутись в рамках українського головування.

Співрозмовники також обмінялись думками щодо можливих спільних заходів, спрямованих на поглиблення взаємодії ОЧЕС з іншими міжнародними організаціями, зокрема, ОБСЄ та ЄС.

Віктор Цвіркун підкреслив успішне виконання графіку заходів в рамках головування України та поінформував Голову ОЧЕС щодо діяльності інституцій системи Чорноморського економічного співробітництва (Парламентська асамблея ЧЕС, Ділова Рада ЧЕС, Чорноморський банк торгівлі та розвитку, Міжнародний центр Чорноморських досліджень).

 

версія для друку