українська російська англійська
Відбулась зустріч Едуарда Ставицького з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні Міхаєм Баєром
18.03.2013 | 19:24
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

18 березня Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні Міхаєм Баєром.

Під час зустрічі було презентовано аналіз сучасного стану енергетики в Україні. Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці, перспективні напрямки розвитку в електроенергетичній сфері.

Також обговорено питання співпраці у нафтогазовій галузі та в галузі ядерної енергетики. Українська сторона підтримує пропозицію Європейської Комісії щодо проведення зустрічі експертів Хорватії, Угорщини, України та ЄК для опрацювання питання створення Адріатичного газового коридору.

Двосторонні відносини між Україною та Угорщиною мають стабільно позитивний характер, характеризуються інтенсивним політичним діалогом, значною активізацією співробітництва в галузі європейської інтеграції України, пріоритетним розвитком прикордонної співпраці.

Наприкінці зустрічі було домовлено і надалі підтримувати енергетичні ініціативи України та Угорської Республіки, а також зміцнювати українсько-угорське торговельно-економічне співробітництво.

 

версія для друку