українська російська англійська
Українська делегація у Великобританії бере участь у нараді-семінарі за проектом TEMPUS
19.03.2013 | 10:14
Прес-служба Міністерства освіти і науки

18 березня 2013 року у м. Ковентрі (Велика Британія) розпочала роботу нарада-семінар за проектом TEMPUS. На порядку денному – підтримка інновацій шляхом покращення нормативних та законодавчих актів з питань вищої освіти в Україні.

Делегація вищих навчальних закладів України, яку очолює Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма, представлена фахівцями Національної металургійної академії України (за участю ректора О. Величка), Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (за участю ректора Є. Крижанівського), Севастопольського національного технічного університету, Національного університету «Одеська юридична академія», Донецького національного університету економіки і торгівлі та представниками двох технологічних парків «Технології машинобудування» та науково-технологічного парку нафти та газу.

У перший день роботи наради-семінару обговорено кращі європейські приклади зі співробітництва університетів та підприємств, організаційні та економічні принципи комерціалізації інновацій, створення компаній при університетах (спін-оф), зокрема, на прикладі університету м. Ковентрі.

Активна участь української делегації у роботі семінару свідчить про актуальність розглянутих питань і зацікавленість університетів у створенні сучасних структур комерційного напряму.

версія для друку