українська російська англійська
Чернігівщина розвиває співробітництво з країнами-учасницями СНД
19.03.2013 | 11:10
Чернігівська ОДА

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник провели зустріч із офіційною делегацією Послів країн-учасниць СНД, які перебували в області з дводенним візитом.

До офіційної делегації увійшли Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Улукбек Чіналієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов, Тимчасово повірений у справах Республіки Казахстан в Україні Аргин Оспанов, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого взаємовигідного економічного та міжрегіонального співробітництва.

Під час візиту офіційна делегація Послів країн-учасниць СНД відвідала інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, який є єдиною в Україні науковою установою, що координує, організовує і проводить наукові дослідження в галузі сільськогосподарської мікробіології та сприяє впровадженню їхніх результатів у виробництво.

Іноземні гості виявили неабияку зацікавленість науковою базою та дослідженнями Інституту. Наприкінці зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого взаємовигідного співробітництва.

 

версія для друку