українська російська англійська
Микола Азаров: Спілкування вищого керівництва держави зі ЗМІ дозволяє вирішувати актуальні питання на місцях
19.03.2013 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Спілкування керівництва держави з представниками засобів масової інформації є надзвичайно важливим для кращого розуміння ситуації на місцях і для вирішення важливих для українців питань. Цими словами Прем’єр-міністр України Микола Азаров розпочав свою прес-конференцію для центральних та регіональних ЗМІ.

За його словами, востаннє він у такому форматіз центральними та регіональними журналістамизустрічався більше року тому: «З представниками центральних ЗМІ ми зустрічаємося доволі часто».

Тому сьогодні Глава Уряду має намір обговорити ситуацію в економіці, а також розповісти про плани Уряду для того, щоб держава розвивалася стабільно, а люди відчували себе захищеними.

Прикладом ефективного вирішення проблеми після спілкування Прем’єр-міністра з журналістами є реконструкція приміщення Кіровоградського обласного  академічного музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького. Микола Азаров нагадав, що під час минулорічної прес-конференції кіровоградські журналісти поскаржилися Главі Уряду на жахливий стан їхнього театру і попросили Прем’єр-міністра посприяти у його відновленні.

«Ми це питання взяли до виконання, і зараз у Кіровограді з’явився сучасний театр, - зазначив Глава Уряду. - Це приклад того, що спілкування з журналістами допомагає вирішувати питання».

Прем’єр-міністр також зазначив, що щоп’ятниці він спілкується з користувачами соціальної мережі Фейсбук, де йому ставлять різноманітні питання, часом досить гострі і неприємні, але це дозволяє зорієнтуватися, краще розуміти ситуацію на місцях і, відповідно, вирішувати проблеми людей.

 

версія для друку